O firmie

Dzień dobry internauto!

Miło nam przywitać Cię w naszym sklepie internetowym. Nasza historia jest nierozerwalnie połączona z firmą Świat Akumulatorów, której jesteśmy integralną częścią, a która rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Jednak jak powiedział klasyk "nic o nas, bez nas" i historia, którą tworzymy, będzie pisana piórem "słonecznym".

Wiele lat temu w jednym popularno-naukowych programów zobaczyłem elastyczne panele słoneczne szwajcarskiej firmy Konarca, a było to znacznie wcześniej nim rozdzwoniły się telefon z "fotowoltaiką" w każdym domu. Wtedy pojawiła się iskra, która tląc się rozpalała moją wyobraźnie o energii ze słońca. 

W 2019 roku po raz pierwszy do naszej oferty na poważnie dołączyliśmy akcesoria związane z przetwarzaniem energii słonecznej w elektryczną - można by rzec, że zamienialiśmy fotony w elektrony ;)

Decydujący dla nas jest rok 2024, kiedy to na nasze działania edukacyjne ( przez kanał @mrAkumulator  oraz @KapitanPrzyczepa w serwisie youtube ) i handlowe kierujemy pełną uwagę. Rozsądne zużywanie energii powinno zaprowadzić nas do konsumowania jej w ilościach zaspokajających nasze potrzeby bez zbędnego marnotrawstwa. Poprzez nasze działania zwracamy uwagę jak łatwe i przyjemne jest wytwarzanie energii na własne potrzeby, jej magazynowanie przy najbardziej efektywnej inwestycji.

Jakość i efektywność zawsze pozwala podjąć najlepsze decyzje inwestycyjne, w co wierzymy i co praktykujemy.

 

 Robert Mazurek

CEO projektu mrOffGrid.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl